Sztuczna choinka zalana cementem to fantastyczne rozwiązanie np. na cmentarz. Jak wszystkie nasze choinki sztuczne, tak i te zostały starannie zaprojektowane oraz jak zawsze wykonane z najwyższą dbałością. Gałązki sztucznych choinek wykonanych przez Firmę Paradowskich wykonane są z najwyższej jakości polskiej foli PCV. Mienią się w różnych odcieniach zieleni, co sprawia, że są do złudzenia zbliżone do żywych drzewek.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Choinka sztuczna w cemencie i jucie standard

Choinka sztuczna w cemencie i jucie  standard
Choinka sztuczna w cemencie i jucie standard

Choinka sztuczna typu standard wykonana jest z potrójnych igieł o zróżnicowanych odcieniach tworząc efekt naturalnej, spokojnej zieleni. Równomierne rozłożenie koron i gałązek ułatwia ich dekorowanie. Podstawa - misa z cementem ukryta pod naturalną jutą. 

  • wys 45cm, liczba koron 3
  • wys 55cm, liczba koron 4 
Cena:

13,00 zł

Standard Choinka sztuczna w cemencie 45cm 1szt zielony

Standard Choinka sztuczna w cemencie 45cm  1szt zielony
Standard Choinka sztuczna w cemencie 45cm 1szt zielony

wys 45cm, liczba koron 3. Choinka sztuczna typu standard wykonana jest z potrójnych igieł o zróżnicowanych odcieniach tworząc efekt naturalnej, spokojnej zieleni. Równomierne rozłożenie koron i gałązek ułatwia ich dekorowanie. Podstawa - misa z cementem.

Cena:

11,50 zł

szt.

Standard Choinka sztuczna w cemencie 55cm 1szt zielony (S55)

Standard Choinka sztuczna w cemencie 55cm  1szt zielony  (S55)
Standard Choinka sztuczna w cemencie 55cm 1szt zielony (S55)

wys 55cm, liczba koron 4. Choinka sztuczna typu standard wykonana jest z potrójnych igieł o zróżnicowanych odcieniach tworząc efekt naturalnej, spokojnej zieleni. Równomierne rozłożenie koron i gałązek ułatwia ich dekorowanie. Podstawa - misa z cementem.

Cena:

16,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium