O nas

Firma Paradowskich to hurtownia florystyczna specjalizująca się w kompleksowym zaopatrzeniu firm dekoratorskich,  kwiaciarni oraz sklepów. Jak sama nazwa wskazuje, jesteśmy biznesem rodzinnym, prowadzonym od kilku pokoleń (początki firmy sięgają lat powojennych). Prowadzimy nie tylko działalność handlową, ale także produkcyjną. Wytwarzamy podkłady sztuczne z folii PCV, żyłki do wieńców i wiązanek, sztuczne choinki, girlandy, wianki adwentowe i inne elementy dekoracyjne.

 

            Profesjonalni floryści regularnie zaopatrują się u nas w tak bardzo potrzebne na co dzień akcesoria florystyczne, a lista naszych stałych klientów systematycznie rośnie. Swój asortyment dobieramy ze szczególną dbałością o wysoką jakość towaru. Kontrahentów zdobywamy także dzięki bogactwu naszej oferty, w której można znaleźć zarówno artykuły pierwszej potrzeby (np. wstążki do kwiatów czy druty florystyczne), jak i produkty sezonowe (m.in. choinki, stroiki świąteczne, bombki, kartki okolicznościowe).

 

            Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Zielonce, jednakże można nas znaleźć również na warszawskich giełdach kwiatowych oraz, rzecz jasna, w Internecie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@florpol.pl 

WIĘCEJ O NAS ZNAJDZIESZ NA http://firmaparadowskich.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Firma Paradowskich Hurtownia florystyczna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium