Formy płatności

UWAGA!

Drodzy klienci! Preferowana metoda płatności, która gwarantuje najmniej komplikacji oraz najszybszą realizację zamówienia to "przelewy24.pl" Oczywiście nadal można skorzystać z opcji "Za pobraniem" - tutaj doliczamy kwotę 10,00zł oraz "przelewu tradycyjnego" - w tym przypadku zamówienia będą kompletowane na podstawie opłaconych przelewów, na które czekamy 5dni. Dla przyspieszenia realizacji proszę wysłać bankowe potwierdzenie wykonania operacji w formacie pdf na adres sklep@florpol.pl (pamiętajmy o wpisaniu numeru zamówienia w tytule przelewu). (Nie akceptujemy "zrzytów ekranu" itp - wyłącznie dokument bankowy, nie wymagający podpisu ani dodatkowego uwierzytelnienia.)

Istnieje możliwość, że wystąpi brak danego produktu - w takim przypadku zaproponujemy Państwu artykuł zastępczy lub dokonamy zwrotu środków na konto. Aby uniknąć takich komplikacji, możecie Państwo wstrzymać się z opłaceniem zamówienia do czasu zmiany statusu na "oczekiwanie na płatność".

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci wiadomości e:mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru - wiąże się to z dodatkową opłatą 10,00zł
  • Przelewy24.pl/karta płatnicza - Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego bezpośrednio przez Twój bank lub za pomocą karty płatniczej. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl. - Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań  Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

Płatność

Na państwa przelew czekamy 7 dni roboczych, jeżeli do tego czasu nie otrzymamy płatności  - Państwa zamówienie zostaje anulowane. Poinformujemy o tym fakcie e:mailem.

Uwaga: Florpol - skupia pod swoją nazwą trzy podmioty gospodarcze. Może zdarzyć się, że do zakupu otrzymacie Państwo trzy faktury. W przypadku płatności przelewem może być dla Państwa istotne, na jakie konto dokonujecie przelewu i z jakiej firmy otrzymujecie fakturę. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu sklep@florpol.pl 

 

Konto do wpłat złotówkowych (PLN)

nr konta: Idea Bank S.A.

11 1950 0001 2006 8461 3461 0002
(prosimy o  podanie numeru zamówienia w tytule wpłaty).

Firma Paradowskich  

Marek Paradowski,

ul. Ogrodowa 16

05-220 Zielonka 

 

Jeśli chcesz dokonać płatności w walucie Euro prosimy o kontakt ! ! !

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium